PLÁNOVAČ / MATERIALS PLANNER

NÁKUP A LOGISTIKA / SUPPLY CHAIN AND LOGISTICS

As the world’s leader in serving science, Thermo Fisher Scientific is a driving force in the research, healthcare, industrial and applied markets, generating more than USD 20 billion in annual revenue. No other company can match our range of customer touch points – technologically, geographically or commercially. We help our customers in finding cures for cancer, protecting the environment, making sure our food is safe and moving forward with thousands of important projects that improve millions of lives.

At Thermo Fisher Scientific, each one of our 65,000 extraordinary minds has a unique story to tell. Join us and contribute to our singular mission - enabling our customers to make the world healthier, cleaner and safer.

Náplň práce

  • Efektivní a přesné plánování s cílem plnit požadavky zákazníka
  • Zavádění a kontrola logistických plánovacích dat
  • Vedení týdenních výrobně-logistických porad
  • Inicializace a podpora při zavádění nových logistických systémů a procesů
  • Optimalizace toku materiálu a výroby, výše zásob
  • Koordinace a komunikace s lidmi v logistice, výrobě a technickém úseku
  • Účast na konferenčních poradách s kolegy na ostatních pobočkách po celém světě
  • Komunikace v AJ s lidmi v logistice z druhých FEI entit
  • Práce v ERP systému QAD
  • Denní práce s MRP
  • Zpracovávání reportů, materiálových analýz a zavádění nápravných opatření
  • Zařazení v organizační struktuře pod vedoucího plánování

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ( ideálně ekonomického/technického zaměření)
  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • Pokročilá znalost angličtiny
  • Znalost práce v MS Office (Excel, Outlook - pokročilý)
  • Znalost problematiky MRP
  • Obecná znalost ERP systému (QAD výhodou)
  • Komunikativní , proaktivní osobnost s logickým analytickým myšlením a vysokými morálními vlastnostmi a schopností pracovat s daty
  • Samostatnost a časová flexibilita

Nabízíme:

  • Náročnou, ale smysluplnou a perspektivní práci v mezinárodní HI-TECH společnosti
  • Podporu rozvoje a vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zaměstnanecké výhody
  • Širokou škálu sportovních aktivit a společenských akcí
  • Moderní pracovní prostředí

Aby sme mohli Vas zivotopis spracovat prosim zaregistrujte sa na ThermoFisher Career site:

Místo: CTP Brno - Slatina

SPOJME SE!

Maria Kmetyova

maria.kmetyova@thermofisher.com