VÝROBNÍ INŽENÝR – ELEKTROTECHNIK (specializace na kamery)

VÝVOJ A INŽENÝRSTVÍ / ENGINEERING, RESEARCH AND DEVELOPMENT

As the world’s leader in serving science, Thermo Fisher Scientific is a driving force in the research, healthcare, industrial and applied markets, generating more than USD 17 billion in annual revenue. No other company can match our range of customer touch points – technologically, geographically or commercially. We help our customers in finding cures for cancer, protecting the environment, making sure our food is safe and moving forward with thousands of important projects that improve millions of lives.

At Thermo Fisher Scientific, each one of our 65,000 extraordinary minds has a unique story to tell. Join us and contribute to our singular mission - enabling our customers to make the world healthier, cleaner and safer.

Náplň práce

Výrobní inženýr je zodpovědný za technickou podporu výroby transmisních elektronových mikroskopů, specializovaný na řešení problémů v oblasti elektrotechniky a zejména kamer a energiových filtrů. Odborník v této pozici řeší komplexní úkoly, přičemž spolupracuje s ostatními odděleními – především výrobou, vývojem a servisem.

  • Hlavní náplní práce je podpora výroby a pomoc s řešením technických problémů v oblasti elektroniky a elektrotechniky elektronových prozařovacích mikroskopů, kamer, energiových fitrů a SW.
  • Dle potřeby může navrhovat a realizovat testovací zařízení pro výrobu
  • Definuje a upravuje výrobní postupy
  • Ověřování výrobní technologie subdodavatelů pro výrobky Thermofisher
  • Hledání řešení pro zvyšování kvality produktů a optimalizace výroby

Dále ve spolupráci s dalším oddělením engineeringu může spolupracovat na vývoji nových produktů, především:

  • Specifikovat požadavky na nové elektronické moduly mikroskopu z pohledu vyrobitelnosti, servisovatelnosti a funkčnosti
  • Podílet se se na testování prototypů

Spolupracuje s ostatními odděleními v rámci Thermofisher celosvětově.

Požadujeme

  • VŠ elektro
  • Dobrý obecně technický přehled
  • Pokročilé znalosti eketrotechniky a elektroniky.
  • Schopnost řešit komplexní problémy v nadnárodním týmu
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Schopnost samostatného uvažování a rozhodování
  • Aktivní a odpovědný přístup k řešení problémů
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz skupiny B

Výhodou je předchozí zkušenost s výrobou elektronických výrobků nebo jejich modulů, znalost elektronové mikroskopie, elektronové optiky nebo vakuové techniky, znalosti kamer a programování SW.

Nabízíme:

  • Náročnou, smysluplnou, perspektivní a zajímavou práci v mezinárodní HI-TECH společnosti
  • Odborný a osobní růst v dynamickém týmu Operations Engineeringu
  • Kontakt s nejmodernějšími technologiemi na poli elektronové mikroskopie
  • Služební cesty – především Evropa, (vyjímečně USA, Asie)
  • Podporu vzdělávání a rozvoje
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Moderní prostředí
  • Zajímavé zaměstnanecké výhody
  • Širokou škálu sportovních aktivit a společenských akcí

Místo: CTP Brno - Slatina

SPOJME SE!

Žaneta Kořínková

Vlastimila Pecha , Brno - Černovice 627 00

+420 730 184 485