Payroll Supervisor

ADMINISTRATIVA A FINANCE / ADMINISTRATIVE SERVICES AND FINANCE

When you’re part of Thermo Fisher Scientific, you’ll do challenging work, and be part of a team that values performance,
quality and innovation. As part of a successful, growing global organization you will be encouraged to perform at your best.
With revenues of more than $20 billion and the largest investment in R&D in the industry, we give our people the resources
and opportunities to make significant contributions to the world.

Náplň práce

  • Vedení mzdového oddělení (2 mzdové účetní)
  • Kompletní vedení a kontrola mzdového účetnictví
  • Zpracování ročních zúčtování daně
  • Zajištění komunikace s příslušnými úřady
  • Příprava podkladů pro zpracování mezd a finanční a personálních reportů
  • Spolupráce s personálním oddělením
  • Komunikace s korporátními kolegy v anglickém jazyce
  • Zpracování mezd pro zaměstnance vyslané z i do naší pobočky
  • Sledování legislativních změn souvisejících se mzdovou tématikou
  • Zodpovědnost za správnost a včasnost zpracování mezd
  • Spolupráce s daňovými poradci a auditory

Požadujeme

  • Dobrou znalost pracovně právní problematiky
  • Praxi na obdobné pozici min. 2 roky
  • Zkušenost s vedením lidí
  • Vzdělání ekonomického směru, nejlépe se zaměřením na účetnictví a daně
  • Dobrou znalost práce práce s Excelem
  • Samostatnost, odpovědnost, pozitivní vztah k lidem, komunikativnost
  • Dobrou znalost anglického jazyka (úroveň B2)
  • Zkušenost s agendou vysílaných zaměstnanců

Nabízíme:

  • Náročnou, ale smysluplnou a perspektivní práci v mezinárodní HI-TECH společnosti
  • Podporu rozvoje a vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zaměstnanecké výhody
  • Širokou škálu sportovních aktivit a společenských akcí
  • Moderní pracovní prostředí

Místo: CTP Brno - Slatina

SPOJME SE!

Anita Spiewok