TECHNIK/ČKA NASTAVENÍ ELEKTRONOVÝCH MIKROSKOPŮ

PRODUKCE / OPERATIONS

As the world’s leader in serving science, Thermo Fisher Scientific is a driving force in the research, healthcare, industrial and applied markets, generating more than USD 20 billion in annual revenue. No other company can match our range of customer touch points – technologically, geographically or commercially. We help our customers in finding cures for cancer, protecting the environment, making sure our food is safe and moving forward with thousands of important projects that improve millions of lives.

At Thermo Fisher Scientific, each one of our 65,000 extraordinary minds has a unique story to tell. Join us and contribute to our singular mission - enabling our customers to make the world healthier, cleaner and safer.

Náplň práce:

Láká Vás stavět a testovat zařízení která pomáhají špičkovým vědcům z celého světa mimo jiné objevovat nové léky proti nemocem jako jsou rakovina, virus Zika nebo AIDS? Vyvíjíme a vyrábíme v Brně elektronové mikroskopy tvořící absolutní světovou špičku. Našim klientům tak pomáháme posouvat hranice lidského poznání.
Očekáváte od práce výzvu a zároveň i zábavu? Právě rozšiřujeme náš tým:

  • Seřízení, nastavení a testování elektronových mikroskopů
  • Řešení problémů v elektronice, softwaru a mechanice ve spolupráci s kolegy
  • Vedení elektronických záznamů o svěřeném elektronovém mikroskopu
  • Práce v čistých klimatizovaných prostorách s vakuovou technikou

Požadujeme:

  • Vhodné i pro absolventy
  • Nárok na na osvědčení dle vyhlášky 50 - podmínka!
  • Vzdělání SŠ/VŠ – ideálně elektro
  • Znalost práce na PC
  • AJ - orientace v technické dokumentaci psané v angličtině
  • Zájem a chuť pracovat
  • VŠE OSTATNÍ VÁS NAUČÍME

Výhodou je:

  • zkušenosti s oživováním elektronických modulů

Nabízíme:

  • „Trošku“ jinou výrobu
  • Práci jen na jednu směnu
  • Flexibilní pracovní dobu – opravdu si můžete práci přizpůsobit
  • Téměř rodinné prostředí a fajn kolektiv
  • Jazykové kurzy zdarma
  • Spoustu zaměstnaneckých výhod (výhodný mobilní tarif pro Vás i Vaše blízké, vitamínový program, penzijní připojištění,...)
  • Širokou škálu sportovních aktivit a společenských akcí zdarma nebo s výraznou slevou (např. turistické/poznávací výlety do hor a měst, plavání, sjíždění řek, běžky, vstupenky do divadla/na hvězdárnu, aj.)
  • Moderní pracovní prostředí v nově postavené budově

Místo: CTP Brno - Slatina

SPOJME SE!

Marina Mishchyshyna