VÝROBNÍ INŽENÝR – SW INŽENÝR (FINAL TEST MASTER)

VÝVOJ A INŽENÝRSTVÍ / ENGINEERING, RESEARCH AND DEVELOPMENT

As the world’s leader in serving science, Thermo Fisher Scientific is a driving force in the research, healthcare, industrial and applied markets, generating more than USD 20 billion in annual revenue. No other company can match our range of customer touch points – technologically, geographically or commercially. We help our customers in finding cures for cancer, protecting the environment, making sure our food is safe and moving forward with thousands of important projects that improve millions of lives.

At Thermo Fisher Scientific, each one of our 65,000 extraordinary minds has a unique story to tell. Join us and contribute to our singular mission - enabling our customers to make the world healthier, cleaner and safer.

Náplň práce

  • Hlavní náplní práce je zodpovídat za aplikaci FinalTest a s tím spojené procesy.
  • Dále tvorba a úprava webového rozhraní pro výrobu v HTML kódu.
  • Podávání návrhů na nové funkcionality v daném rozhraní, jejich následné testování a poskytování zpětné vazby.
  • Návrhy a zapojení se do zlepšování procesů napříč odděleními.
  • Pokud jsme Tě zaujali, ať už jsi absolventka/absolvent či zkušená inženýrka/inženýr, přijď si s námi popovídat.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru se zaměřením na počítače, informatiku, nebo i jiný technický obor s koníčkem PC SW. Důležité je být s PC kamarád.
  • Znalosti základů programování (HTML, CSS a Java script).
  • Dobrý obecně technický přehled, schopnost řešit věci samostatně, ale i v týmu.
  • Dobré komunikační schopnosti.
  • Optimismus a smysl pro humor.
  • Znalost anglického jazyka.

Nabízíme

  • Nabízíme Ti smysluplnou a perspektivní práci v mezinárodní HI-TECH společnosti.
  • Podpoříme Tě ve Tvém rozvoji a vzdělávání, včetně jazykových kurzů.
  • Využij flexibilní pracovní dobu pro lepší balanc s osobním životem.
  • Získáš zaměstnanecké výhody, jako např. výhodný mobilní tarif pro Tebe i rodinné příslušníky, Multisport karta, apod.
  • Přispějeme Ti na penzijní připojištění a nabídneme výhodný pojistný plán.
  • Budeš v příjemném a moderním pracovním prostředí.

a to není vše…

Location: CTP Brno - Slatina

CONTACT

Aleksandra Adamczyk

Vlastimila Pecha , Brno 627 00

aleksandra.adamczyk@thermofisher.com