TECHNIK/ČKA MONTÁŽÍ A TESTŮ

PRODUKCE / OPERATIONS

As the world’s leader in serving science, Thermo Fisher Scientific is a driving force in the research, healthcare, industrial and applied markets, generating more than USD 20 billion in annual revenue. No other company can match our range of customer touch points – technologically, geographically or commercially. We help our customers in finding cures for cancer, protecting the environment, making sure our food is safe and moving forward with thousands of important projects that improve millions of lives.

At Thermo Fisher Scientific, each one of our 65,000 extraordinary minds has a unique story to tell. Join us and contribute to our singular mission - enabling our customers to make the world healthier, cleaner and safer.

Náplň práce:

  • Práce v jednosměnném provozu
  • Montáž a testování mechanických sestav elektronových mikroskopů dle technické dokumentace
  • Montáž a testování čistých vakuových sestav (práce probíhá v klimatizovaných prostorech)
  • Možnost vycestování do našich zahraničních poboček

Požadujeme:

  • Vhodné i pro absolventy
  • Vzdělání minimálně SOU elektro směru
  • Nárok na vyhlášku 50/§ 5 podmínkou!
  • Zkušenosti s jemnou mechanikou a technickou dokumentací výhodou
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Schopnost pozitivní komunikace, samostatnost, spolehlivost, ochota, zájem o prác

Nabízíme:

  • „Trošku“ jinou výrobu
  • Práci jen na jednu směnu
  • Flexibilní pracovní dobu – opravdu si můžete práci přizpůsobit
  • Téměř rodinné prostředí a fajn kolektiv
  • Jazykové kurzy zdarma
  • Spoustu zaměstnaneckých výhod (výhodný mobilní tarif pro Vás i Vaše blízké, vitamínový program, penzijní připojištění,...)
  • Širokou škálu sportovních aktivit a společenských akcí zdarma nebo s výraznou slevou (např. turistické/poznávací výlety do hor a měst, plavání, sjíždění řek, běžky, vstupenky do divadla/na hvězdárnu, aj.)
  • Moderní pracovní prostředí v nově postavené budově

Místo: CTP Brno - Slatina

SPOJME SE!

Marina Mishchyshyna