TECHNIK/ČKA MONTÁŽÍ A TESTŮ

PRODUKCE / OPERATIONS

When you’re part of Thermo Fisher Scientific, you’ll do challenging work, and be part of a team that values performance, quality and innovation. As part of a successful, growing global organization you will be encouraged to perform at your best.
With revenues of more than $20 billion and the largest investment in R&D in the industry, we give our people the resources and opportunities to make significant contributions to the world.

Náplň práce:

  • Práce v jednosměnném provozu
  • Montáž a testování mechanických sestav elektronových mikroskopů dle technické dokumentace
  • Montáž a testování čistých vakuových sestav (práce probíhá v klimatizovaných prostorech)
  • Možnost vycestování do našich zahraničních poboček

Požadujeme:

  • Vhodné i pro absolventy
  • Vzdělání minimálně SOU elektro směru
  • Nárok na vyhlášku 50/§ 5 podmínkou!
  • Zkušenosti s jemnou mechanikou a technickou dokumentací výhodou
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Schopnost pozitivní komunikace, samostatnost, spolehlivost, ochota, zájem o prác

Nabízíme:

  • „Trošku“ jinou výrobu
  • Práci jen na jednu směnu
  • Flexibilní pracovní dobu – opravdu si můžete práci přizpůsobit
  • Téměř rodinné prostředí a fajn kolektiv
  • Jazykové kurzy zdarma
  • Spoustu zaměstnaneckých výhod (výhodný mobilní tarif pro Vás i Vaše blízké, vitamínový program, penzijní připojištění,...)
  • Širokou škálu sportovních aktivit a společenských akcí zdarma nebo s výraznou slevou (např. turistické/poznávací výlety do hor a měst, plavání, sjíždění řek, běžky, vstupenky do divadla/na hvězdárnu, aj.)
  • Moderní pracovní prostředí v nově postavené budově

Místo: CTP Brno - Slatina

SPOJME SE!

Marina Mishchyshyna

Vlastimila Pecha , Brno 627 00

marina.mishchyshyna@thermofisher.com