INVENTORY CONTROLS LEAD

NÁKUP A LOGISTIKA / SUPPLY CHAIN AND LOGISTICS

When you’re part of Thermo Fisher Scientific, you’ll do challenging work, and be part of a team that values performance, quality and innovation. As part of a successful, growing global organization you will be encouraged to perform at your best.
With revenues of more than $20 billion and the largest investment in R&D in the industry, we give our people the resources and opportunities to make significant contributions to the world.

Náplň práce:

- zodpovědnost za komplexní řízení zásob v hodnotě $100M
- definování a implementace procesů vedoucích k optimalizaci výše zásob a nákladové efektivnosti
- vedení projektů zaměřených na snižování zásob (konsignační sklady, VMI, kanban, JIT)
- zlepšování plánovacích a nákupních procesů
- spolupráce s různými odděleními napříč firmou (Planning, Procurement, Manufacturing, Sourcing, Engineering, Warehouse)
- organizace a řízení cyklických a ročních inventur (300 lidí)

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání
• 3 roky zkušeností s řízením zásob, vedením projektů
• analytické myšlení
• aktivní přístup, vysoká orientace na výsledek
• Aj – aktivní (schopnost komunikace slovem i písmem)
• znalost práce na PC (MS Office – pokročilá znalost Excel, Word, QAD výhodou)
• spolehlivost, pozitivní a zákaznický přístup, dobré komunikační a vyjednávací dovednosti

Nabízíme:

  • Jednosměnný provoz
  • Náročnou, ale smysluplnou a perspektivní práci v mezinárodní HI-TECH společnosti
  • Podporu rozvoje a vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zaměstnanecké výhody
  • Širokou škálu sportovních aktivit a společenských akcí
  • Moderní pracovní prostředí

Místo: CTP Brno - Slatina

SPOJME SE!

Maria Kmetyova

maria.kmetyova@thermofisher.com