PRACOVNÍK PROTOTYPOVÉ STROJNÍ DÍLNY

PRODUKCE / OPERATIONS

When you’re part of Thermo Fisher Scientific, you’ll do challenging work, and be part of a team that values performance, quality and innovation. As part of a successful, growing global organization you will be encouraged to perform at your best.
With revenues of more than $20 billion and the largest investment in R&D in the industry, we give our people the resources and opportunities to make significant contributions to the world.

Náplň práce:

• Práce na CNC obráběcích strojích, primárně 5-ti osé frézce
• Tvorba technologie a programů pro CNC stroje v CAD/CAM,
• Samostatná příprava a výroba mechanických dílů na úrovni vzorků a prototypů pro nové vývoje
• Úprava dílů a technická podpora pro výrobní montáž
• Volba technologie, tvorba a odladění programů, výroba
• Návrh a výroba potřebných přípravků a výrobních pomůcek
• Spolupráce s ostatními odděleními firmy – např. vývoj, nákup, výrobní inženýring a výroba
• Samostatná práce s důrazem na kvalitu.

Požadavky:

• Úspěšný kandidát by měl mít následující kombinaci vzdělání a zkušeností:
• Minimálně SO strojní s maturitou
• Zkušenosti a znalosti práce na konvenčních a CNC strojích, měření a kontrola vyrobených dílů.
• Čtení technické dokumentace
• Praxe v oboru alespoň 5 roků
• Zkušenosti a znalosti přesných mechanických montáží, znalost pravidel práce s vakuovými sestavami výhodou
• Znalost anglického jazyka na úrovni A2
• Znalost SolidWorks/SolidCAM výhodou

Nabízíme:

  • Náročnou, ale smysluplnou a perspektivní práci v mezinárodní HI-TECH společnosti
  • Podporu rozvoje a vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zaměstnanecké výhody
  • Širokou škálu sportovních aktivit a společenských akcí
  • Moderní pracovní prostředí

Místo: CTP Brno - Slatina

SPOJME SE!

Marina Mishchyshyna

Vlastimila Pecha , Brno 627 00

marina.mishchyshyna@thermofisher.com