SKLADNÍK - KAŠTANOVÁ

NÁKUP A LOGISTIKA / SUPPLY CHAIN AND LOGISTICS

When you’re part of Thermo Fisher Scientific, you’ll do challenging work, and be part of a team that values performance, quality and innovation. As part of a successful, growing global organization you will be encouraged to perform at your best.
With revenues of more than $20 billion and the largest investment in R&D in the industry, we give our people the resources and opportunities to make significant contributions to the world.

Náplň práce:

SKLAD

- příjem zboží (kontrola šarží výrobků, uskladnění) do hl. skladu a částečně do chladících boxů
- vyskladnění zboží na základě podkladů, vychystávání zboží a balení dle požadavků zákazníka
- objednávka dopravy online v systému přepravní společnosti
- kontrola stavu obalového materiálu
- pravidelné inventury
- vyřazení produktů s prošlou exspirací či stáhnutou šarží
- desinfekce chladících boxů a pravidelný úklid skladu

KOMUNIKACE

- přímá komunikace s logistikou a zákaznickým servisem
- komunikace s přepravci

ADMINISTRATIVA

- kontrola a záznam teplot - skladovací prostory
- evidence desinfekce chladících boxů

Požadujeme:

–Minimální požadované vzdělání SOU
–Jednací a komunikační schopnosti
–Znalost práce v MS Office
–Základní znalost anglického jazyka
–Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, důslednost, pozitivní přístup.
–Schopnost operativního rozhodování pod časovým tlakem

Nabízíme:

  • Náročnou, ale smysluplnou a perspektivní práci v mezinárodní HI-TECH společnosti
  • Zaměstnanecké výhody
  • Příspěvek na stravování
  • 25 dnů dovolené ročně

Místo: CTP Brno - Slatina

SPOJME SE!

Marina Mishchyshyna

Vlastimila Pecha , Brno 627 00

marina.mishchyshyna@thermofisher.com