INTERNSHIP - SOFTWARE DEVELOPMENT

STUDENTSKÉ POZICE / INTERNSHIP

When you’re part of Thermo Fisher Scientific, you’ll do challenging work, and be part of a team that values performance, quality and innovation. As part of a successful, growing global organization you will be encouraged to perform at your best.
With revenues of more than $20 billion and the largest investment in R&D in the industry, we give our people the resources and opportunities to make significant contributions to the world.

Náplň práce:

•Vývoj a údržba interních nástrojů pro podporu softwarového vývoje
• Správa a rozvoj prostředí pro automatizované buildování a testování SW produktů
• Spolupráce s vývojovým týmem v Brně a Eindhovenu

Požadujeme:

•Student magisterského, inženýrského nebo doktorského studia v oboru informatika
•Základní znalost objektového programování (C++ nebo C# výhodou)
•Základy webového vývoje a skriptování (HTML, PHP, JavaScript, Python apod.) výhodou
•Znalost anglického jazyka slovem i písmem
•Aktivní a tvůrčí přístup k řešení problémů
•Možnost pracovat cca 20 hod/týden

Nabízíme:

  • Náročnou, ale smysluplnou a perspektivní práci v mezinárodní HI-TECH společnosti
  • Podporu rozvoje a vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zaměstnanecké výhody
  • Širokou škálu sportovních aktivit a společenských akcí
  • Moderní pracovní prostředí

Místo: CTP Brno - Slatina

SPOJME SE!

Anita Spiewok