INTERNSHIP - DESIGN ENGINEER

STUDENTSKÉ POZICE / INTERNSHIP

When you’re part of Thermo Fisher Scientific, you’ll do challenging work, and be part of a team that values performance, quality and innovation. As part of a successful, growing global organization you will be encouraged to perform at your best.
With revenues of more than $20 billion and the largest investment in R&D in the industry, we give our people the resources and opportunities to make significant contributions to the world.

Náplň práce:

•Návrh a výroba přípravků a testovacích zařízení
•Návrhy a realizace technických optimalizací pro zvýšení kvality a spolehlivosti dílů a sestav použitých v elektronových mikroskopech
•Testování, měření a ověřování funkčnosti prototypů
•Vytváření a údržba technické dokumentace

Požadujeme:

•Aktivní student fakulty strojního inženýrství, mechatroniky, apod.
•Orientace v konstrukční dokumentaci a materiálech
•Znalost práce se SW pro vytváření technické dokumentace (AutoCAD, NX, apod.)
•Aktivní a tvůrčí přístup k řešení problémů
•Pěčlivost, samostatnost a komunikativnost
•Znalost ANJ – vytváření dokumentace, emailová komunikace

Nabízíme:

Možnost získat zajímavou praxi s nabídkou na budoucí uplatnění po skončení studia
•Práci na cca. půl úvazku s flexibilní pracovní dobou
•Možnost spolupráce při realizaci závěrečné práce
•Podporu rozvoje a vzdělávání, jazykové kurzy
•Zaměstnanecké výhody
•Moderní pracovní prostředí

Místo: CTP Brno - Slatina

SPOJME SE!

Anita Spiewok