BRIGÁDA VE SKLADU

SKLAD A ÚDRŽBA / WAREHOUSE AND FACILITY MAINTANANCE

When you’re part of Thermo Fisher Scientific, you’ll do challenging work, and be part of a team that values performance, quality and innovation. As part of a successful, growing global organization you will be encouraged to perform at your best.
With revenues of more than $20 billion and the largest investment in R&D in the industry, we give our people the resources and opportunities to make significant contributions to the world.

Náplň práce:

  • příjem, výdej a zaskladnění materiálu ve skladu
  • balení a transport materiálu do čistých výrobních prostorů
  • balení výrobků a materiálu

Požadujeme:

  • možnost pracovat min. 30 hodin týdně
  • manuální zručnost
  • základní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní dobu
  • moderní pracovní prostředí
  • možnost krátkodobé i dlouhodobé spolupráce

Místo: CTP Brno - Slatina

SPOJME SE!

Alexandra Fecíková

Vlastimila Pecha , Brno 666 01

+420 737 430 952