INTERNSHIP - TECHNICAL SUPPORT

STUDENTSKÉ POZICE / INTERNSHIP

When you’re part of Thermo Fisher Scientific, you’ll do challenging work, and be part of a team that values performance, quality and innovation. As part of a successful, growing global organization you will be encouraged to perform at your best.
With revenues of more than $20 billion and the largest investment in R&D in the industry, we give our people the resources and opportunities to make significant contributions to the world.

Náplň pracovní pozice:

•Samostatné řešení technických problémů se zaměřením na fyzikální a elektro problémy
•Komunikace se servisními inženýry, výrobou, oddělením product engineeringu a vývoje
•Podpora ad-hoc technických úkolů
•Zpracování technické dokumentace

Požadavky:

•VŠ vzdělání technického směru, vzdělání v oblasti fyzika / elektro
•Ideálně student 3. nebo 4. ročníku
•Samostatná orientace v elektro a strojních výkresech
•Vynikající znalost psané i mluvené AJ (bude prověřeno u pohovoru)
•Nadstandardní znalost práce na PC – MS Office, Excel
•Spolehlivost, komunikativnost, samostatnost, zodpovědný a proaktivní přístup
•Příjemné a profesionální vystupování
•Časová flexibilita

Nabízíme:

•Náročnou, smysluplnou, perspektivní a zajímavou práci v mezinárodní Hi-Tech společnosti, která je lídrem ve svém oboru
•Možnost spolupodílet se na práci a projektech na hranici lidského poznání
•Podporu vzdělávání a rozvoje
•Thermo Fisher je společností, která si uvědomuje, že zaměstnává špičkové odborníky a přizpůsobuje tomu svůj styl práce, platové podmínky a zaměstnanecké výhody
•Práci na poloviční úvazek

Místo: CTP Brno - Slatina

SPOJME SE!

Anita Spiewok