INTERNSHIP - SPECIALISTA VÝVOJE

STUDENTSKÉ POZICE / INTERNSHIP

When you’re part of Thermo Fisher Scientific, you’ll do challenging work, and be part of a team that values performance, quality and innovation. As part of a successful, growing global organization you will be encouraged to perform at your best.
With revenues of more than $20 billion and the largest investment in R&D in the industry, we give our people the resources and opportunities to make significant contributions to the world.

Náplň práce:

  • práce s elektronovými mikroskopy a systémy s fokusovaným iontovým svazkem
  • výzkum a vývoj v oblasti detekční technologie
  • testování modulů a algoritmů pro difrakční zobrazování v SEM
  • příprava experimentálních aparatur a vyhodnocování měřených dat
  • spolupráce na vývojových projektech

Požadujeme:

  • student vysoké školy nebo doktorského studia oboru fyzika, fyzikální inženýrství nebo elektrotechnika
  • obecný technický přehled
  • znalosti v oblasti programování skriptů (Matlab, Python, LabView) výhodou
  • dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • aktivní, tvůrčí, a týmový přístup k řešení problémů
  • pracovní úvazek v rozsahu 20 hod/týden

Nabízíme:

  • náročnou, zajímavou, smysluplnou a perspektivní práci v mezinárodní HI-TECH společnosti
  • možnost podílet se na projektech na hranici lidského poznání
  • podporu rozvoje a vzdělávání
  • flexibilní pracovní dobu
  • zaměstnanecké výhody, širokou škálu sportovních aktivit a společenských akcí

moderní pracovní prostředí

Místo: CTP Brno - Slatina

SPOJME SE!

Alexandra Fecíková

Vlastimila Pecha , Brno 666 01

+420 737 430 952