IMPORT/EXPORT INTERN

STUDENTSKÉ POZICE

V brněnském Thermo Fisher Scientific vyvíjíme a vyrábíme špičkové elektronové mikroskopy a spektrometry. Podílejí se na výzkumu viru ZIKA, HIV, umožňují zmenšení mobilních telefonů. Naše práce příspívá k tomu, aby byl svět zdravější, čistší a bezpečnější. Jsme největší výrobou elektronových mikroskopů na světě a navazujeme na více než 70 let dlouhou tradici. Najdete mezi námi odborníky na fyziku, elektroniku, software, mechanickou konstrukci i logistiku.

Náplň práce:

  • Zpracování faktur od přepravců pro oddělení Import/Export
  • Příprava dokumentů pro odeslání zásilek (reklamací)
  • Odesílání a evidence vratných obalů (EU)

Požadujeme:

  • Pokročilou znalost angličtiny
  • Znalost práce v MS Office
  • Pečlivost

Nabízíme:

  • Náročnou, ale smysluplnou a perspektivní práci v mezinárodní HI-TECH společnosti
  • Podporu rozvoje a vzdělávání
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zaměstnanecké výhody
  • Širokou škálu sportovních aktivit a společenských akcí
  • Moderní pracovní prostředí

Místo: CTP Brno - Slatina

OZVĚTE SE NÁM!

Marina Mishchyshyna

Vlastimila Pecha 1282/12, Brno 627 00

marina.mishchyshyna@thermofisher.com, +420 730 192 093