INTERNSHIP - TECHNICAL WRITER

STUDENTSKÉ POZICE

V brněnském Thermo Fisher Scientific vyvíjíme a vyrábíme špičkové elektronové mikroskopy a spektrometry. Podílejí se na výzkumu viru Covid-19, ale také umožňují zmenšení mobilních telefonů. Naše práce přispívá k tomu, aby byl svět zdravější, čistší a bezpečnější. Jsme největší výrobou elektronových mikroskopů na světě a navazujeme na více než 70 let dlouhou tradici. Najdete mezi námi odborníky na fyziku, elektroniku, software, mechanickou konstrukci i logistiku.

Náplň práce:

  • Hlavní náplní práce je tvorba pracovních instrukcí na základe získaných znalosti o výrobě elektronových mikroskopů nebo spektrometrů.
  • Tvorba dokumentace pro výrobu a školících materiálu pro nově zavádějící produkty

Požadujeme:

  • Orientace v technické dokumentaci a materiálech
  • Znalost práce s Microsoft Office (Word, Excel, Power Point)
  • Dobrý obecně technický přehled
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Schopnost samostatného uvažování a rozhodování
  • Aktivní a odpovědný přístup k řešení problémů
  • Aktivní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • Práci na cca. půl úvazku s flexibilní pracovní dobou
  • Možnost spolupráce při realizaci závěrečné práce
  • Podporu rozvoje a vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • Zaměstnanecké výhody
  • Moderní pracovní prostředí

Místo: CTP Brno - Slatina

OZVĚTE SE NÁM!

Marina Mishchyshyna

Vlastimila Pecha 1282/12, Brno 627 00

marina.mishchyshyna@thermofisher.com, +420 730 192 093