Vývoj a inženýrství

Naše volné pozice

Naše přístroje se podílely na vývoji vakcíny proti viru ZIKA, používá je NASA a najdete je na nejlepších světových univerzitách, jako je Yale nebo Oxford. Kolegové z oddělení vývoje a inženýrství pracují na tom, aby i nadále patřily mezi nejužší světovou špičku. Při vývoji se přitom často dostávají až na samotné hranice fyziky.

Přímo v Brně se nachází jedno z největších oddělení výzkumu a vývoje v rámci celé společnosti Thermo Fisher Scientific. Více než 700 lidí se podílí na vývoji, výrobním inženýrství a technické podpoře. Neustále však rosteme a hledáme proto odborníky na fyziku, mechanickou konstrukci, elektroniku, mechatroniku, zobrazovací metody a další technické a přírodovědné obory.

Vývojové a inženýrské týmy

Jak se u nás pracuje

Pozice ve vývoji a inženýrství

Open Hour

Zajímá vás víc o práci v Thermo Fisher Scientific? Nejste si jistí, jestli je to pro vás to pravé? Chcete zjistit více detailů? Právě pro vás jsou určeny tzv. Open Hours! Díky nim se k nám můžete podívat a potkat se přímo s kolegou z vývoje nebo inženýrství. A to vše zcela nezávazně. Stačí se ozvat naší náborářce a domluvit si termín. Rádi vás uvidíme!

Nastavení cookies