Logistika a supply chain

Naše volné pozice

Elektronové mikroskopy a spektrometry jsou high-tech zařízení s komplexním dodavatelským řetězcem, které dodáváme vědcům a firmám po celém světě. Patříme mezi největší exportéry v České republice. Naše oddělení logistiky se však nestará pouze o přepravu. Zodpovídá za materiálové a výrobní plánování, nákup komponentů nebo skladování. Poskytuje prvotřídní zákaznický servis a pomáhá při instalaci přístrojů u zákazníka.

Logistika v Thermo Fisher Scientific je unikátní a nabízí příležitosti pro lidi s nejrůznějším vzděláním. Ačkoli vyrábíme složité přístroje, nemusíte být technologický expert – pokud se domluvíte anglicky, dokážete logicky přemýšlet a chcete se učit nové věci, práce v logistice pro vás bude to pravé!

Jak se u nás pracuje

Pozice v logistice

Open Hour

Zajímá vás víc o práci v Thermo Fisher Scientific? Nejste si jistí, jestli je to pro vás to pravé? Chcete zjistit více detailů? Právě pro vás jsou určeny tzv. Open Hours! Díky nim se k nám můžete podívat a potkat se přímo s kolegou z logistiky. A to vše zcela nezávazně. Stačí se ozvat naší náborářce a domluvit si termín. Rádi vás uvidíme!

Nastavení cookies